Darmowa wysyłka od 100 zł. Zamów przed 14:00, a paczkę wyślemy jeszcze dzisiaj!

Sklep internetowy Mebledomi.pl jest efektem ogromnego zaangażowania naszego zespołu, który idąc w parze z postępem i bazując głównie na nowoczesnej technologii – pracuje wciąż nad usprawnieniem przebiegu kompleksowej sprzedaży internetowej. Staramy się budować image firmy rzetelnej, nowoczesnej i zaangażowanej.

Najważniejszym punktem naszej oferty jest produkcja i sprzedaż mebli tapicerowanych, głównie nowoczesnych narożników, znalazło się w niej jednak również miejsce dla funkcjonalnych foteli oraz puf.

Na swoim koncie mamy już wiele pomyślnie zakończonych realizacji, które pozwoliły nam dokładnie poznać wymagania rynku oraz oczekiwania klientów. W oparciu o nie staramy się stale rozwijać naszą działalność, oferując zarówno sprzedaż indywidualną jak i hurtową, wyszukiwać pomysłowe i skuteczne rozwiązania, a także starannie
dobierać najwyższej jakości materiały.

Dzięki temu, że sami jesteśmy producentem naszych mebli tapicerowanych, mamy pełna kontrole nad każdym etapem ich powstawania, co daje gwarancje wysokiej jakości wyrobów, które trafiają do Państwa domów.

Posiadamy również w swojej ofercie nowoczesne stoły, krzesła ławy oraz stoliki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów zarządzania informacją 
oraz obserwacjom światowych trendów, sukcesywnie rozwijamy naszą ofertę.
GWARANTUJEMY:
dostawę na terenie całego kraju oraz za granicę
najwyższą jakość produktów w najniższych cenach
możliwie najkrótszy termin realizacji
płatność gotówką, przelewem