Konopteka.pl

NAJWIĘKSZA OFERTA W POLSCEponad 250 produktów

DARMOWA DOSTAWAzamówień powyzej 100zł

do kasy suma: 0,00 zł
Rick Simpson – osoba, która wyleczyła tysiące!
126.jpg

Rick Simpson – osoba, która wyleczyła tysiące!

Każdy, kto bardziej interesuje się użyciem marihuany w medycynie, musiał słyszeć o olejku RSO. Czym jest ów specyfik i co wiąże go z Rick'iem Simpson'em?

Kto to Rick Simpson?

Rick Simpson to człowiek, który zmienił życie wielu ludzi.

W 1997 roku Simpson pracował na stanowisku inżyniera w jednym z kanadyjskich szpitali. Niestety, jego warunki pracy nie były najlepsze. Słabo wentylowana, azbestowa kotłownia pełna była toksycznych oparów, które zamroczyły Simpsona. Mężczyzna spadł z drabiny i poważnie uderzył się w głowę. Cała ta sytuacja sprawiła, że przez następne lata inżynier odczuwał dzwonienie w uszach, miał zawroty głowy, a leki, które przepisywał mu lekarz nie dość, że nie pomagały, to sprawiały, że niektóre symptomy jeszcze bardziej nasilały się.

Rick Simpson natknął się na dokument, w którym poruszane były pozytywne dla zdrowia aspekty marihuany, dlatego postanowił poprosić swojego lekarza o przepisanie tego specyfiku. Specjalista jednak nie zgodził się, by terapia wyglądała w ten sposób. Mimo wszystko Simpson nie poddał się i zaczął leczyć się marihuaną na własną rękę. Po niedługim czasie stosowania zaczął odczuwać pozytywne efekty leczenia, aż wkrótce dzwonienie w uszach i zawroty głowy zniknęły na dobre. Mężczyzna zaczął również lepiej sypiać, co według jego opinii było kolejnym, pozytywnym wpływem rośliny.

Po kilku latach od minionych zdarzeń, dokładnie w roku 2003,  Rick Simpson zauważył trzy guzy na swoim ramieniu. Po udaniu się do specjalisty okazało się, że może to oznaczać nowotwór. Po biopsji przypuszczenia potwierdziły się, Rick Simpson miał raka skóry.

Nie chciał czekać ''z założonymi rękami'', ponieważ wcześniej efektywnie leczył się już skutecznie przy użyciu konopi.

Rick Simpson posiłkował się wiedzą opartą na ogólnodostępnych wynikach badania, przeprowadzonego na myszach. Udowodniono w nim, że THC może leczyć raka w przypadku tych małych stworzeń. Simpson założył, że skoro marihuana może wyleczyć mysz, to będzie w stanie wyleczyć też jego.

Sam wytworzył olej konopny, nasączył nim bandaż i owinął ramię zaatakowane przez nowotwór. Po czterech dniach zdjął opatrunek i okazało się, że marihuana działa! Był zdrowy. To właśnie wtedy został prawdziwym wyznawcą konopi indyjskiej.

Pomimo tego, że różni specjaliści nie wierzyli mu, iż olej z THC działa tak dobrze – mężczyzna zaczął szerzyć na świecie swoją wiedzę na temat medycznego zastosowania marihuany. Zaczął hodować duże ilości konopi indyjskiej, żeby mieć możliwość pomocy każdej osobie, która tej pomocy będzie potrzebowała. Ze swoich roślin wytwarzał silny koncentrat marihuany, który ze względu na wynalazcę nazwano Rick Simpson Oil, czyli w skrócie – RSO. Dzięki swojej działalności udało mu się pomóc w wyleczeniu nowotworu ponad pięć tysięcy osób! Warto docenić Rick Simpsona za swoją niezłomność. Mimo licznych przeszukiwań policji i częstych konfiskat jego konopi (skonfiskowano ponad 2600 roślin) – mężczyzna po dziś dzień wytwarza RSO i pomaga chorym na raka ludziom.

To zaskakujące, że człowiek bez ukończonej medycznej szkoły jest w stanie pomagać w tak dużym stopniu. Rick Simpson jest niewątpliwie genialną osobą.

Dla niego przekonanie, że marihuana leczy raka – jest kwestią zdrowego rozsądku. Zamiast być naukowcem, Simpson został nie-naukowcem, który przez wyciągnięcie prostych wniosków zmienił życie wielu ludzi.

Jak stosować Olej Ricka Simpsona?

Pacjenci, którzy chcą stosować RSO muszą wiedzieć, jak to robić. Rick Simpson stworzył specjalny schemat, według którego człowiek powinien spożyć około 60g oleju THC w ciągu 90 dni.

Tydzień 1: Zalecane są trzy niewielkie dawki na dzień. Jedna powinna składać się z 1/4 kropli oleju. RSO należy zażywać co osiem godzin. Skutkiem ubocznym może być senność, jednak po kilku dniach organizm przyzwyczai się i zwalczy ten objaw.

Tydzień 2: Co cztery dni trzeba podwoić dawkę. Proces ten powinien zająć ok 3-5 tygodni.

Tydzień 5-12: Należy dojść do momentu, kiedy pacjent będzie przyswajał 1g RSO dziennie.

Trzeba wiedzieć, że mimo skuteczności RSO, olej ten jest nielegalny w wielu krajach, również w Polsce.Produkt konopne znajdziesz TUTAJ.

 


 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium